Botuesja Arlinda Dudaj: Pse ua sugjeroj këtë libër të rinjve

‘Nesër dhe përgjithmonë’ i Ermal Metës vjen në shqip, Arlinda Dudaj: Pse ua sugjeroj të rinjve